Грошей не буде: як громада у Запорізькій області залишилася без субвенції

Ще у липні 2019-го Уряд виніс розпорядження, яким планували виділити на це 2,5 млрд грн. Ці кошти мали пропорційно розподілити між громадами та вже на кінець року в Уряді вирішили цифру суттєво скоротити і залишили на субвенції лише 790 мільйонів. Як результат - деякі громади не отримали частину обіцяних коштів, а дехто й взагалі субвенції не побачив.

08:06 13.12.2019

Акція «16 днів проти насильства»

Як часто ми переконували себе, що нам здалося, що усі так живуть? Скільки разів ми стикалися із "мудрістю", що це нормально і така любов? Чи вагалися ми допомогти, вважали це приватною справою? Так, на жаль, нам вдається знаходити виправдання насильству. А правда така: якщо він любить тебе, то ніколи не вдарить; зробити боляче - це не прояв симпатії; твоя "хата не скраю", і ти можеш допомогти. Час називати речі своїми іменами, ніхто не заслуговує на насильство. Без усіляких "але".

10:35 02.12.2019