Зустріч з учнями «Праця неповнолітніх»

До Всеукраїнського тижня права, який стартував 10 грудня в Україні 7 та 12 грудня 2018 інспектором праці виконавчого апарату Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області Катериною Авраменко проведено тематичну зустріч з учнями 10-11 класів Білоцерківської ЗОШ та учнями 8-11 класів Благовіщенської ЗОШ Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області.

09:39 18.12.2018

ІНСТИТУТ ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ ОГОЛОШУЄ НАБІР ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ДО УЧАСТІ В НАВЧАЛЬНИХ СЕМІНАРАХ

Протягом 2018 року Інститутом Політичної Освіти заплановано організувати низку заходів, присвячених питанням житлово-комунального господарства, гуманітарної бюджетних та земельних відносин на місцевому рівні.

15:04 29.03.2018