Проведення семінару

06 березня 2019 року  о 10:00  в залі засідань Більмацької селищної ради відбувся семінар Куйбишевської районної організації профспілки працівників АПК для суб’єктів господарювання Більмацького району.

14:47 12.03.2019

Пологівська ОДПІ інформує

Зміни з 01.01.2019 року. Дізнайтесь про оподаткування податком на доходи фізичних осіб подарунків

10:00 28.02.2019

Новини від Talk HUB

06 лютого 2019 року на базі Talk hub Молодіжний хаб Комиш-Зорянської ОТГ відбулася фокус-група за участю різних категорій населення, в ході якого регіональним координатором компанії Brandcom Public Relations Agency Батраковою Наталею проводилося дослідження про поінформованость та відношення жителів громади щодо гендерно-обумовленого насильства.  Одним з важливих аспектів дослідження було виявлялення найбільш ефективних каналів комунікації для інформування людей, що потребують допомоги.

10:20 07.02.2019