Життя громади

Проведено превентивні заходи

Директором КУ «ЦСП» Комиш-Зорянської СР Лихварь Л.В., завідувачем відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Міщенко Я.Г. та фахівцем із соціальної роботи Кудіновою К.М. спільно з інспектором ювінальної превенції Пологівського району відділу поліції ГУНП Запорізької області старшим лейтенантом поліції Сидоренко О.І. з родинами, яким надається соціальна послуга соціальний супровід, в яких виховуються діти, проведено превентивні заходи, щодо дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального сезону та відповідального батьківства до дітей та забезпечення їх безпеки, протидії домашньому насильству стосовно них.

20:01:03 02.12.2021

16 днів проти насильства

Під час проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівниками КУ «ЦСП» Комиш-Зорянської СР: директором КУ «ЦСП» Комиш – Зорянської СР Лихварь Л.В., завідувачем відділу соціальних служб для сімї, дітей та молоді Міщенко Я.Г., фахівцем із соціальної роботи Кудінової К.М. спільно з інспектором ювінальної превенції Пологівського району відділу поліції ГУНП Запорізької області старшим лейтенантом поліції Сидоренко О.І. та дільничним офіцером поліції СП ВП №2 Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області лейтенантом поліції Корбутом О.І., проведена інформаційна бесіда з учнями 10-го класу Комиш – Зорянського ЗЗСО на тему: «Насильство –це злочин».

12:41:51 02.12.2021

Попереджуємо насильство в сім’ї

29 листопада 2021 року в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань та соціальної політики, особою, відповідальною за запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статті в Комиш-Зорянській селищній ТГ Левадою В.В., директором КУ "ЦСП" Комиш - Зорянської СР Лихварь Л.В. та інспектором ювінальної превенції Пологівського району відділу поліції ГУНП Запорізької області старшим лейтенантом поліції Сидоренко О.І проведено інформаційно-просвітницький захід на тему: "Правові і організаційні основи попередження насильства в сім'ї визначені Законом України "Про попередження насильства в сім'ї"

12:38:47 02.12.2021

Проведено вуличну акцію

Директор КУ «ЦСП» Комиш – Зорянської СР Лихварь Л.В., завідувач відділу соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Міщенко Я.Г., фахівець із соціальної роботи Кудінова К.М. спільно з дільничним офіцером поліції СП ВП №2 Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області лейтенантом поліції Корбут О.І., провели вуличну акцію «Не дозволь насиллю зруйнувати родину!» та роздали інформаційні буклети.

12:38:20 02.12.2021

Втілюємо проєкт «Говорить Комиш-Зоря»

В рамках проєкту «Говорить Комиш-Зоря» Програмою DOBRE придбано 5 комплектів звукового  обладнання для вуличного мовлення. Звукопідсилююче обладнання буде змонтовано в будинках культури смт.Комиш-Зоря та 4 старостинських округах.

16:29:07 23.11.2021

Питання енергозбереження щороку стає актуальнішим.

Подорожчання електроенергії у світі спонукає усіх без винятку до жорсткої економії. Не стала винятком і наша Комиш-Зорянська громада, яка утримує на своєму балансі чималу соціальну інфраструктуру та завдяки підтримці Український фонд соціальних інвестицій - УФСІ залученню грантових коштів німецького уряду, які надаються через Банк розвитку KfW, таке покращення стало реальним.

13:12:42 19.11.2021

18 листопада 2021 року відбулася колегія Запорізької обласної державної адміністрації.

Обговорили стан реалізації програми Президента України “Велике будівництво” на території Запорізької області. Від Комиш-Зорянської громади участь в роботі колегії взяв селищний голова Ігор ГНАТУША.

15:11:05 18.11.2021

ВІТАЄМО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ З НАГОРОДОЮ!

Сьогодні 15.11.2021 року відбулися Загальні збори Запорізького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад». На заході заступник голови Запорізької обласної ради Фукс Геннадій Григорович вручив орден «За заслуги перед Запорізьким краєм II ступеню» - голові Комиш-Зорянської селищної ради Пологівського району Ігор Гнатуша.

14:36:17 15.11.2021