Життя громади

Ви володієте земельною ділянкою на праві приватної власності та маєте бажання віддати її в оренду?

Оренда землі – це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, яка необхідна орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.

15:38:09 20.01.2022

Чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

11 січня 2022 року, в режимі онлайн-засідання, відбулося чергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Комиш-Зорянської селищної ради Пологівського  району Запорізької області.

19:05:51 18.01.2022

Про щорічний погосподарський облік в громаді

Внесення змін даних до книг погосподарського обліку Комиш-Зорянської селищної ради – є процесом безперервним. Життя вносить корективи, постійно відбуваються зміни, йде рух, який потрібно відображати документально.

23:59:31 29.12.2021

Від щирого серця вітаю з Різдвом!

Нехай це світле свято подарує вам сотні радісних хвилин, багато добра і добрих звісток, душевних розмов із близькими і, звичайно, принесе міцне здоров'я всім вашим родинам!

11:28:10 25.12.2021