До уваги❗️

Державна служба зайнятості ІНФОРМУЄ

09:18 11.01.2024

Як знайти контакти та адреси МСЕК

МОЗ нагадує, що на період дії воєнного стану медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності. Це значить, що людина може пройти медико-соціальну експертизу незалежно від місця реєстрації, а за місцем фактичного перебування.

12:26 10.01.2024

Оперативна інформація

Повідомляємо, що станом на ранок 25 лютого на території Комиш-Зорянської селищної територіальної громади надзвичайних ситуацій не зафіксовано.

10:22 25.02.2022

З 1 березня підвищаться пенсії запорізьких пенсіонерів у зв’язку з проведенням індексації

Автоматичну індексацію пенсій згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» за новим принципом впроваджено ще у жовтні 2017 року. У Законі передбачено, що індексація здійснюватиметься щороку починаючи з 2019-го (частина друга статті 42 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»), після прийняття постанови Кабінету Міністрів.

13:51 23.02.2022