Життя громади

Вітаємо з перемогою!

Сьогодні, до кабінету селищного голови Ігоря Гнатуші завітали Олександр Беспавлов разом зі своєю дружиною Ольгою , який переміг в онлайн відео-конкурсі ЛІПСІНК БАТЛ.  Селищний голова привітав переможця Грамотою та подарунком, а також побажав подружжю успіхів і подальших перемог!

17:14:05 29.04.2021

Велика шана і уклін учасникам ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2021 року з нагоди 35-х роковин  Чорнобильської катастрофи за активну особисту участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС передано та вручено Грамоти Запорізької обласної державної адміністрації, Подяки від  народного депутата України Олександра Пономарьова, а також розпорядженням селищного голови від 23.04.2021 № 91 нагороджено Грамотами та пам’ятними медалями  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, жителів Комиш-Зорянської селищної ради.

17:09:48 29.04.2021

Акція «Подаруй громаді квітку» вдалася!

23 квітня 2021 року на території Комиш-Зорянської селищної територіальної громади пройшла акція «Подаруй громаді квітку», до якої міг долучитися кожен мешканець громади та висадити квіти власноруч. Квіти (троянди, петунії та півники) були принесені працівниками селищної ради.

10:50:20 29.04.2021

Робота закладів культури громади в період карантину

Сьогодні заступником селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Вікторією Левадою проведена онлайн нарада щодо діяльності закладів культури Комиш-Зорянської селищної ТГ в період карантину.

07:16:23 03.04.2021

До 150-річчя з дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

10:25:51 25.02.2021