Життя громади

На території Ланцівського старостинського округу відбулося онлайн тренінгове заняття " Діалог в громаді"

25 листопада 2020 року в рамках реалізації Проєкту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, Український фонд соціальних інвестицій - УФСІ Vl", який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку КfW, на території Ланцівського старостинського округу відбулося онлайн тренінгове заняття "Діалог в громаді". Тренінг проводила Марина Лях - консультант з розвитку потенціалу громад. Протягом тренінгу учасники виконали практичні завдання, дізналися як налагоджувати та підтримувати діалог таким чином, щоб кожен голос був дійсно важливим у процесі ухвалення рішення.  Набуті знання учасники тренінгового заняття будуть застосовувати в житті.

09:32:20 26.11.2020

Про відзначення Дня Гідності та Свободи

З метою гідного вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності на території Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади проведено ряд заходів.

14:20:27 23.11.2020

Будівельні роботи за підтримки УФСІ продовжуються

У Комиш-Зорянській ОТГ реалізується проект  з Українським фондом соціальних інвестицій "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ.VI" метою якого є створення житла для внутрішньо переміщених осіб та поліпшення умов надання шкільної освіти.

07:56:41 31.10.2020